Blog > Komentarze do wpisu
GG:19 wylicytowany
W dniu wczorajszym dwucyfrowy numer GG 19 został wylicytowany na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od XIV Finału WOŚP, co roku wydawca Gadu-Gadu przekazuje dla Fundacji numer GG taki sam jak numer organizowanego finału. Każdy kolejny numer, co roku licytowany jest na aukcji za coraz wyższe kwoty. W tym roku licytacja osiągnęła prawdziwy rekord, który trudno będzie pobić w przyszłych latach.

Numer 19 został sprzedany za 35 600 zł. Oczywiście środki te zostaną przeznaczone na pomoc chorym dzieciakom. Aukcja ta pokazuje, że istotna jest jej promocja. Od czasu wystawienia aukcji do jej zakończenia aukcję wyświetlono ponad 1,1 mln razy. Popularność aukcji z pewnością miała jakiś wpływ na osiągnięty wynik. Aukcje można było promować na różne sposoby. Pisząc o niej na blogach, zamieszczając na forach linki do aukcji czy nawet dodając opisy GG oraz nk z adresem aukcji numeru GG. W ten sam sposób możecie promować inne, trwające jeszcze aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Posiadanie tak atrakcyjnego numeru GG jest niewątpliwie prestiżem. Kupując ten numer nie tylko pomagamy chorym dzieciom, ale także podnosimy prestiż nasz czy naszej firmy. Zakup niskiego numeru GG możliwy jest tylko raz w roku w czasie aukcji WOŚP organizowanej przy okazji Finału. Na innych aukcjach można licytować inne ciekawe przedmioty z autografami i dedykacjami sławnych osób, sportowców, polityków itp. W momencie pisania tego newsa z aukcji internetowych WOŚP pozyskała już blisko 2,5 mln złotych i na tym nie koniec. Aukcje jeszcze trwają i nie każda została już uwzględniona w podsumowaniu.

środa, 12 stycznia 2011, omo_omo

Polecane wpisy