Blog > Komentarze do wpisu
Fajne opisy na GG... Skąd je brać?
Z pewnością nie raz i nie dwa, widziałeś(aś) w profilach swoich znajomych na Gadu-Gadu fajne opisy, które zwracają na siebie uwagę innych osób. Być może kopiowałeś(aś) te opisy na swój profil, bo chciałeś(aś) mieć równie oryginalny opis. Tylko wyświetlanie tych samych opisów w tym samym czasie nie zawsze może być dobrze postrzegane. Jeśli chciałbyś bądź chciałabyś pokazać na swoim GG fajne opisy, które zwrócą na siebie uwagę najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystać z serwisów gromadzących opisy do GG i innych komunikatorów.

Dzięki tym serwisom nie musisz wysilać się i główkować w celu wymyślenia czegoś ciekawego. Nie musisz także kopiować opisów swoich znajomych. Na ogół w serwisach z opisami jest tysiące opisów podzielonych na poszczególne kategorie tematyczne. Jednak nie wszystkie opisy udostępniane w serwisach z opisami nadają się na zamieszczenie w swoim profilu. Odpowiednie dla siebie, fajne opisy na GG musimy wybrać w drodze przeglądania listy opisów. Po wybraniu opisu wystarczy go skopiować i wkleić na swój profil w komunikatorze Gadu-Gadu. Wybierając serwis z opisami pamiętaj aby był to serwis, który udostępnia treści wysokiej jakości, tzn. takich, które moderowane pod względem ortograficznym i stylistycznym oraz przypisywane są do odpowiednich kategorii tematycznych. W sieci jest wiele serwisów, które nie przywiązują do tego zbyt dużej uwagi.

Jaki opis wybrać?
To jaki opis wybierzesz zależy tylko od Ciebie i tego w jakim nastroju aktualnie jesteś. Są jednak kategorie, które cieszą większym zainteresowaniem wśród internautów od pozostałych. Należą do nich: opisy miłosne, śmieszne opisy, smutne opisy i fragmenty piosenek. Jeśli masz dobry humor możesz zaprezentować w swoim profilu jakiś śmieszny czy rymowany opis. Z kolei w gorszy dzień, kiedy nie masz humoru możesz zaprezentować opis o sobie, smutny czy życiowy. Dodatkowo musisz wziąć pod uwagę miejsce gdzie będziesz zamieszczał wybrany opis. Jeśli jest to starsza wersja komunikatora GG, możesz zamieścić opis zawierający maksymalnie 70 znaków. Jeśli jest to Nowe Gadu-Gadu lub GG10 możesz zamieścić opis zawierający do 255 znaków. W przypadku gdy swój opis będziesz zamieszczał w portalu NK, Twój opis może zawierać maksymalnie 100 znaków.

wtorek, 17 stycznia 2012, omo_omo

Polecane wpisy