RSS
czwartek, 12 lipca 2012
Mieszane opisy

Wybierajcie i pobierajcie opisy na swoje profile. Poniższe opisy nie są podzielone na kategorie tematyczne.

 • Świat to złożone problemy ludzkości. Ja jestem tego przykładem.
 • Dopóki lakier na paznokciach nie wysechł, kobieta jest bezbronna.
 • Boli głowa, bolą uszy - na dodatek jeszcze suszy
 • Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz
 • Właśnie maluję swój świat. Masz kredki? To wpadnij
 • Świat jest tak wielki, że wszystkie błędy znajdą w nim miejsce
 • Zostaw za sobą wszystkie złe dni, by móc się cieszyć jednym z nich
 • Szczęścia nie trzeba szukać - spotyka się je przy okazji
 • Oby zawiasy, na których trzyma się nasza przyjaźń nigdy nie pokryły się rdzą
 • Życie bez przyjaźni, to jak ogród bez kwiatów
 • Boję się żyć, bo tak mnie wychowali. Boję się płakać, żeby mnie nie wyśmiali.
 • Bo tak naprawdę jak jest, wiem tylko ja...
czwartek, 05 kwietnia 2012
Czy portal NK mógł utrzymać pozycję najpopularniejszego portalu społecznościowego w Polsce?
Tak się ostatnio zastanawiałem czy wydawca portalu NK zrobił wystarczająco dużo aby utrzymać pozycję lidera na rynku portali społecznościowych? W drugim półroczu 2011 roku portal NK pod względem popularności został wyprzedzony przez Facebooka. Zastanowiło mnie to po ilości zmian jakie w ostatnich miesiącach przechodzi komunikator GG. Komunikator ten zmienił nazwę i logo. Od lutego, GG to oficjalna nazwa komunikatora dawniej nazywanego jako Gadu-Gadu. Wydano także nową wersję tego komunikatora. Komunikator ten stał się dostępny również na systemy iOS, a więc urządzenia marki Apple.
wtorek, 17 stycznia 2012
Fajne opisy na GG... Skąd je brać?
Z pewnością nie raz i nie dwa, widziałeś(aś) w profilach swoich znajomych na Gadu-Gadu fajne opisy, które zwracają na siebie uwagę innych osób. Być może kopiowałeś(aś) te opisy na swój profil, bo chciałeś(aś) mieć równie oryginalny opis. Tylko wyświetlanie tych samych opisów w tym samym czasie nie zawsze może być dobrze postrzegane. Jeśli chciałbyś bądź chciałabyś pokazać na swoim GG fajne opisy, które zwrócą na siebie uwagę najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystać z serwisów gromadzących opisy do GG i innych komunikatorów.
sobota, 20 sierpnia 2011
Urodziny komunikatora Gadu-Gadu
Kilka dni temu, dokładnie 15 sierpnia 2011 roku, komunikator Gadu-Gadu obchodził swoje 11-te urodziny. W porównaniu do zeszłego roku, tegoroczne urodziny nie były zbyt "hucznie" obchodzone. W zeszłym roku, z okazji 10-cio lecia GG, jego wydawca uruchomił specjalny serwis okolicznościowy. 10-te urodziny były również szeroko omawianym tematem w różnego rodzaju mediach internetowych.
sobota, 05 lutego 2011
Opisy o zranionej miłości
Opisy miłosne to jedne z najpopularniejszych treści pobieranych z serwisów z opisami. Wyróżniamy różnego rodzaju opisy miłosne. Są opisy mówiące po prostu o miłości, są opisy o miłości szczęśliwej oraz są opisy o miłości zranionej. W tym wpisie zajmiemy się tymi ostatnimi.
środa, 12 stycznia 2011
GG:19 wylicytowany
W dniu wczorajszym dwucyfrowy numer GG 19 został wylicytowany na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od XIV Finału WOŚP, co roku wydawca Gadu-Gadu przekazuje dla Fundacji numer GG taki sam jak numer organizowanego finału. Każdy kolejny numer, co roku licytowany jest na aukcji za coraz wyższe kwoty. W tym roku licytacja osiągnęła prawdziwy rekord, który trudno będzie pobić w przyszłych latach.
piątek, 15 października 2010
Wojnę czas zacząć!
Wygląda na to, że do takiego wniosku doszli wydawca serwisu społecznościowego gg.pl oraz portal nk. GG i nk prześcigają się we wprowadzaniu kolejnych udoskonaleń i funkcjonalności w swoich produktach oraz usługach. Pytanie tylko czy zbytnie rozbudowanie aplikacji i serwisów nie zadziała odwrotnie i zniechęci internautów do korzystania z nich.
poniedziałek, 12 lipca 2010
Śmieszne, wulgarne, emocjonalne, czyli opisy na GG
Tysiące Polaków każdego dnia przeszukuje sieć, po to, by zdobyć najlepsze opisy na GG. Robią tak, bo uważają, że opis nie może być identyczny jak ten, który wyświetlał im się w Gadu-Gadu dnia poprzedniego.

A Ty? Czy dbasz o to, by Twój profil widoczny na liście znajomych wyróżniał się codziennie czymś ciekawym bądź intrygującym?
sobota, 19 czerwca 2010
Trochę śmiesznych opisów
W ostatnim wpisie polecałem trochę życiowych opisów na Gadu-Gadu. W tym wpisie będą to śmieszne opisy na GG. Tymi opisami rozśmieszycie swoich znajomych na liście kontaktów w GG.

- Szkoła jest jak "Biedronka" - codziennie niskie oceny :D

- Byłam w piekle, a tam mi powiedzieli, że nie ma miejsca dla takich jak ja.

- Papieros skraca życie o 5 minut, alkohol o 15 minut, a dzień w szkole o 6 godzin.

- Wchodzi facet na GG, a tam NK...

- Jak mówi informatyk do swojej żony? - Myszko moja...

- Bądź twardy jak żelki z "Biedronki"...

- TWOJA MISJA: przytul monitor
środa, 09 czerwca 2010
Trochę opisów o życiu
Zapewne wśród części użytkowników Gadu-Gadu znajdzie się nie mała grupa osób, która lub wyświetlać w swoim GG, opisy o życiu. Poniżej zamieściłem kilka życiowych opisów, które możecie zamieścić na swoich profilach w Gadu-Gadu.

- Dokąd prowadzi to życie...

- ...bo nie wiesz, co Cię w życiu jeszcze spotka...

- Życie nie jest po to, aby było łatwe, tylko żeby miało sens...

- Bo czasem zabraknie jednego puzzla i życie nie do końca jest takie jakie powinno być...

- Czy to życie? Raczej jego krzywe odbicie.
 
1 , 2